CEP Run Socks 3.0 Sporcu Çorabı Women

1,089.00 TL
Kısa açıklama:
Mediven CEP 3.0, sporculara özel olarak tasarlanmıştır. Bacağınızla uyum sağlar ve üretiminde kullanılan kaliteli hammaddeler sayesinde ayaklarda su toplanmasını önlemeye yardımcı olur. Kullanmaya başladığınız anda bacakalrınızdaki hafifliği hemen hissedeceksiniz ve bu size çok iyi gelecek....
WP40DX
Stokta
+

Mediven CEP 3.0, sporculara özel olarak tasarlanmıştır. Bacağınızla uyum sağlar ve üretiminde kullanılan kaliteli hammaddeler sayesinde ayaklarda su toplanmasını önlemeye yardımcı olur. Kullanmaya başladığınız anda bacakalrınızdaki hafifliği hemen hissedeceksiniz ve bu size çok iyi gelecek.

Spor yaptığınız üsre içerisinde metabolizmadan kaynaklı oluşan atıkları hızlı bir şekilde atılmasını sağlar ve aktif iyileşmeye destek olur. 

Bu sezon, CEP 3.0 sporcular için çok iyi bir seçim olacaktır. CEP 3.0 ile bacaktaki basınç kademeli olarak azalır. Bu hassas basınç profili CEP koşu çoraplarını çok daha iyi bir seviyeye getirmeyi amaçlamıştır. 

Bu kademeli ve doğru basınç sayesinde artık bacaklarınıza, optimum besin kaynağı ve hızlandırılmış iyileşme etkileri sağlar. 

CEP 3.0 Koşu Çorapları, ayağınızı ve baldırınız çok mükemmel bir şekilde sarar. İkinci bir ten hissi yaratır. Her zeminde rahat ve su toplanmasını engelleyen rahat bir koşu yapmanızı sağlar. 

Ayrıca propriyoseptif ayak ve ayak bileği stabilizasyonu ve gelişmiş ısı ve nem yönetimi bulunur. Üstün nem emici lifler cildi taze tutar

Egzersiz yaparken sizi destekleyen bir çorapta enerji geri dönüşünü yaşayın. Sizin gibi iddialı sporcular için tasarlanmış, nefes alabilen, nem emici bu çoraplarla koşun, zıplayın ve çömelin. Koşu, maraton, basketbol, futbol, yürüyüş, seyahat ve daha fazlası için mükemmeldir.

20 mmHg civarında bir basınç sağlar.

%85 polyamid - %15 spandeks içerir.

Dayanıklılık gerektiren sporlar, fitness yapanlar ve koşucular için uygundur. 

Yıkama Talimatı

CEP Sports mükemmel kalitede ileri teknoloji fonksiyonel giysiler sunmaktadır. Sadece uygun bakım, uzun süre sınırsız çalışmayı sağlayabilir. 40 derecede elde ya da makinede yıkayabilirsiniz. Kimyasal detarjan kullanmayınız.

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz